Дистрибьюция

Ведмедик БАРНІ - це м'який поживний бісквіт із начинкою, що розроблений спеціально для дітей. "Ведмедик БАРНІ" - дозволяє смачно поповнювати сили малюка протягом дня і запрошує дітей до пригод та відкриттів, надаючи варіанти розвиваючих ігр та активностей. «Ведмедик БАРНІ» виготовлений за спеціально розробленою для дітей збалансованою рецептурою із натуральних інгредієнтів без консервантів, штучних ароматизаторів та барвників. "Ведмедика БАРНІ" розробили 1996 року у Франції. Цим бісквітом ласують малюки Франції, Чехії, Польщі, Росії, Румунії та Угорщини. В Україні БАРНІ з'явився 2009 року.
Історія CARTE NOIRE розпочалася у 1978 році, коли французький кавовий гурман Рене Моньє створив преміальну каву зі 100-відсоткової Арабіки найвищої якості. При виробництві CARTE NOIRE в процесі обсмажування холодний потік зупиняє процес на самому піку, щоб створити винятковий смак. Завдяки високій якості бренд CARTE NOIRE здобув популярність в усьому світі, ставши еталоном досконалості та лідером на ринку кави у Франції. Українським споживачам кава CARTE NOIRE доступна із 2003 року.
BelVita. Добрий ранок! - унікальне печиво, створене для сніданку. Воно складається з цільних злаків і є джерелом складних вуглеводів, які поступово засвоюються організмом, а також джерелом вітамінів B1 та B3, заліза та магнію. Продукт не містить штучних барвників та підсолоджувачів. У складі збалансованого сніданку BelVita. Добрий ранок! дає енергію на весь ранок. Завдяки такій особливій технології випікання в печиві зберігаються складні вуглеводи, які, засвоюючись поступово, забезпечують надходження в організм енергії протягом 4 годин. BelVita. Добрий ранок! уже здобула популярність у 16 країнах світу. В Україні печиво представлене трьома смаками: BelVita мультизлакове, BelVita зі шматочками шоколаду та BelVita з медом та горіхами. Ці три смаки найбільше відповідають уподобанням українців.
HALLS - найбільший цукерковий бренд у світі, що займає понад 50% світового ринку льодяників. Бренд HALLS з'явився 1893 року, а 1930-го брати Холс винайшли й запатентували льодяники з ментолово-евкаліптовим смаком. У країнах північної півкулі їх споживають як засіб від кашлю та болю в горлі. Натомість у країнах зі спекотним і сухим кліматом HALLS купують як цукерки, що несуть прохолоду та свіжість. Цукерки HALLS доступні в понад 26 смаках
DIROL - легендарна жувальна гумка, що вже більше 40 років завойовує популярність та доводить, що жувальна гумка без цукру може бути не лише корисною, а й смачною. DIROL – це не просто жувальна гумка, це іскра позитиву, смачний шматочок крутості, друг для боротьби з нудьгою. Бренд DIROL потрапив до портфелю продукції Kraft Foods (тепер Mondelez International) після злиття з компанією Cadbury. Із 2010 року гумка доступна з оновленою рецептурою, що забезпечила виразніший смак і м'яку текстуру, добірним асортиментом яскравих смаків і покращеним пакуванням.
КОРОНА – український шоколад, лідер на українському ринку шоколадної плитки, який з'явився в продажу 1995 року і став одним із перших на той час українськимбрендом на ринку шоколаду. Для виробництва КОРОНИ Тростянецька фабрика Монделіс Україна купує сирі какао боби і сама виробляє какао терте та какао масло - основні інгредієнти для шоколаду. Максимум 48 годин проходить від виробництва з бобів какао тертого до його використання в шоколад. Таким чином для виробництва шоколаду КОРОНА використовуються найсвіжіші основні інгредієнти.
MILKA - торговельна марка з понад 100-річною історією та найпопулярніший шоколад у країнах Європи. У світі щороку виробляють понад мільярд плиток MILKA. 2001 року Україна стала третьою країною після Німеччини та Австрії, де почали випускати цей шоколад. Для виготовлення MILKA використовують справжнє альпійське молоко, що підтверджено відповідними сертифікатами. Зображення корови на обгортці шоколаду MILKA залишається незмінним уже 110 років - із початку створення цього шоколаду.
PICNIC - це шоколадний батончик, що містить хрусткі вафлі, густу карамель, арахіс, рисові кульки та молочний шоколад. Його продають в Австралії, Новій Зеландії, Індії, Канаді, Ірландії, Великій Британії та Україні. PICNIC створили 1958 року у Великій Британії, але в різних країнах ці батончики називаються по-різному: Mr.Big - у Канаді, Lunch Bar - в Австралії. В Україні PICNIC купують із 1993 року. Батончики PICNIC на початку 2000 років продавалися під рекламним лозунгом "Жахливо смачний" через свій вигляд. Сьогодні батончики PICNIC надихають українських споживачів та допомагають їм розкривати свої таланти.
ЛЮКС - один із найпопулярніших брендів чіпсів в Україні. Чіпси ЛЮКС - це обсмажені в олії скибки картоплі з додаванням приправ – натуральних та натурально-ідентичних ароматичних інгредієнтів та солі. Чіпси ЛЮКС виготовляють лише з української картоплі з Тернопільської, Житомирської, Вінницької, Київської, Чернігівської, Львівської, Херсонської, Хмельницької, Волинської, Сумської, Черкаської областей. І процес її вирощування повністю контролює Монделіс Україна. Для смаження Монделіс Україна використовує лише рідку фракцію пальмового олеїну. Ця олія не проходить специфічної хімічної обробки, що вберігає її від утворення додаткових сполук (транс-ізомерів), які відкладаються у судинах.
TASSIMO - це система приготування кавових напоїв, що дозволяє натисканням однієї кнопки приготувати еспресо, кафе крема, капучино, латте мак’ято, латте мак’ято карамель, а також гарячий какао-напій MILKA. -Кавова машина TASSIMO працює завдяки інтелектуальній системі розпізнавання штрих-коду на дисках T DISC, які вставляються в машину, і з яких зчитується інформація про обсяг води, час приготування і оптимальну температуру, необхідні для отримання ідеального напою. Потрібно лише заповнити резервуар водою, вибрати чашку, вкласти у відсік необхідний T DISC і натиснути кнопку.
TUC - це солоний крекер, створений у Бельгії понад 50 років тому. Особливо популярний він у країнах Європи, зокрема у Франції, Іспанії, Нідерландах, Данії, Швейцарії та Італії. На українському ринку TUC з'явився 2010 року. На сьогоднішній день TUC представлений у чотирьох смаках: солоний класичний, зі смаком сиру, паприки та бекону. Від самого початку продажів TUC став настільки популярний, що підприємства не встигали виготовляти його достатньо для забезпечення українського попиту. Наприкінці 2011 року TUC почали виробляти на фабриці «Монедліс Україна» у місті Тростянець на Сумщині.
JACOBS – один із найпопулярніших брендів кави у країнах Європи та Середнього Сходу. Кава JACOBS є лідером ринку в Австрії, Німеччині, Латвії, Литві, Польщі, Румунії та Україні. Це бренд, історія якого почалася 1895 року в Німеччині, і продажі якого зараз перевищують $1 млрд. щорічно. В Україні JACOBS з'явився 1998 року. Із 2005-го ця кава - найпопулярніша в країні. Вона є лідером на ринку розчинної та меленої кави, а також кавових сумішей.
Размещено в Без рубрики.